Odkryj dokładne wymiary bram garażowych Wiśniowski – tabela 2026
Wielu inwestorów traci mnóstwo czasu na przeliczanie wymiarów, zanim odkryje, że ich przestrzeń wymaga rozwiązania spoza standardowej oferty. Tabela wymiarów bram garażowych Wiśniowski pokazuje jednak, że wbrew pozorom zakres dostępnych rozmiarów jest znacznie szerszy, niż sugerują pierwsze skojarzenia pod warunkiem, że wie się, gdzie szukać i jak interpretować poszczególne parametry. Precyzyjne dopasowanie gabarytów to nie tylko kwestia estetyki, lecz przede wszystkim trwałości całej konstrukcji i komfortu użytkowania przez dekady.

- Segmentowe bramy garażowe zakres wymiarów
- Uchylne i roletowe bramy dostępne szerokości i wysokości
- Renowacyjne bramy garażowe wymiary i specyfikacja
- Wymiary otworu a wymiary bramy jak czytać tabelę wymiarów
- Automatyka i napędy wpływ na dobór wymiarów
- Tabela wymiarów bram garażowych Wiśniowski najczęściej zadawane pytania
Segmentowe bramy garażowe zakres wymiarów
Segmentowe bramy stanowią obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie w nowo budowanych garażach oraz podczas kompleksowych modernizacji. Ich konstrukcja oparta na poziomych panelach gwarantuje zarówno szczelność, jak i płynny ruch wzdłuż prowadnic sufitowych, co minimalizuje hałas podczas otwierania. Typowy panel ma grubość 40 mm i waży około 12 kg/m² w wersji stalowej, natomiast aluminiowe odpowiedniki osiągają zaledwie 6 kg/m², co znacząco odciąża prowadnice i mechanizm sprężynowy.
Szerokość standardowa segmentowych bram garażowych obejmuje przedział od 2000 do 5000 mm, przy czym producenci oferują stopniowanie co 100 mm. Oznacza to, że można precyzyjnie dopasować wrota do każdego otworu bez konieczności przebudowy ściany czy zamawiania nietypowych rozwiązań. Wysokość zamyka się w przedziale 2000-3000 mm z identycznym krokiem, co zapewnia elastyczność zarówno dla niskich garażyingle, jak i wysokich przestrzeni wielostanowiskowych.
Przy wyborze segmentowej bramy garażowej należy bezwzględnie uwzględnić wymagany luz nad głową. Producent określa minimalny odstęp między górną krawędzią otworu a stropem na 150 mm to miejsce na wsparcie prowadnic poziomych i mechanizm naciągowy. Bez tego marginesu sprężyny rozmieszczone wzdłuż sufitu nie zmieszczą się, a sama brama nie będzie działać płynnie. Dla garaży z obniżonym stropem lub niskim poddaszem pozostaje opcja bram niskiego przekroju, gdzie specjalne krótkie prowadnice redukują zapotrzebowanie na przestrzeń do zaledwie 80-100 mm.
Powiązany temat Tabela wymiarów bram garażowych Hörmann
Luźne boki otworu muszą zapewniać minimum 100 mm przestrzeni z każdej strony na zamontowanie okablowania prowadników pionowych i wsporników łożyskowych. Brak tego marginesu sprawia, że skrzydło ociera o ościeżnicę podczas ruchu, generując nieprzyjemny dźwięk i przyspieszając zużycie uszczelek. W praktyce oznacza to, że otwór 2500 mm szerokości wymaga minimum 2700 mm przestrzeni w świetle między ścianami.
Współczynnik przenikania ciepła dla segmentowych bram garażowych kształtuje się w przedziale 0,5-1,2 W/(m²·K) w zależności od grubości wypełnienia i zastosowanej izolacji. Najlepiej izolowane modele osiągają parametry zbliżone do okien trzyszybowych, co ma kluczowe znaczenie w budynkach, gdzie garaż przylega bezpośrednio do strefy ogrzewanej. Warto zwrócić uwagę na wypełnienie pianką poliuretanową jej struktura komórkowa redukuje mostki termiczne w miejscach łączenia paneli znacznie skuteczniej niż starsze rozwiązania z wełny mineralnej.
Porównanie segmentowych bram według grubości paneli i masy
| Typ wypełnienia | Grubość panelu | Masa stalowa | Masa aluminiowa | U-value |
|---|---|---|---|---|
| Standard | 40 mm | ~12 kg/m² | ~6 kg/m² | 1,2 W/(m²·K) |
| Izolowany | 45 mm | ~14 kg/m² | ~7 kg/m² | 0,9 W/(m²·K) |
| Premium | 60 mm | ~18 kg/m² | ~9 kg/m² | 0,5 W/(m²·K) |
W jakich sytuacjach segmentowa brama garażowa nie jest optymalnym wyborem
Jeśli przestrzeń nad otworem jest mniejsza niż 100 mm, segmentowa konstrukcja odpada nawet w wersji niskiej. Podobnie w garażach, gdzie strop opada pod ostrym kątem lub biegnące rury kanalizacyjne uniemożliwiają montaż poziomych prowadnic, lepszym rozwiązaniem będą bramy uchylne lub roletowe. W starszych obiektach z niestabilnymi nadprożami również warto rozważyć alternatywne typy, ponieważ ciężar paneli (nawet 80 kg na segment) wymaga solidnego zamocowania.
Uchylne i roletowe bramy dostępne szerokości i wysokości
Brama uchylna działa na zasadzie odchylania całego skrzydła pod sufitem mechanizm prostszy niż w wersji segmentowej, co przekłada się na niższą cenę i mniejsze wymagania co do przestrzeni montażowej. Rama tego typu ma grubość 50 mm, a jej masa wynosi około 12-14 kg/m² w zależności od materiału wypełnienia. Konstrukcja wymaga jednak wyraźnie większego luzu przed wrotami, ponieważ skrzydło wysuwa się do przodu podczas otwierania standardowo potrzeba minimum 400-500 mm wolnej przestrzeni przed otworem.
Dostępne wymiary szerokości dla bram uchylnych pokrywają zakres 2000-4500 mm, a wysokości 2000-2800 mm. Stopniowanie pozostaje identyczne jak w segmentowych co 100 mm co ułatwia dopasowanie do istniejących otworów w starszych budynkach, gdzie normy wymiarowe znacząco odbiegają od dzisiejszych standardów. W przypadku budynków wieloletnich, gdzie otwory garażowe często mieszczą się w przedziale 2200-2800 mm szerokości, uchylne wrota sprawdzają się znakomicie bez konieczności przebudowy.
Brama roletowa działa na zupełnie innej zasadzie pancerz nawijany jest na wał umieszczony w skrzynce nad otworem. Grubość takiego pancerza to zaledwie 35 mm, co czyni całą konstrukcję wyjątkowo kompaktową. Jednakże nośność roleki ogranicza maksymalną szerokość do około 4000 mm przy zachowaniu sztywności profili powyżej tego limitu konieczne jest stosowanie wzmocnień aluminiowych, które podnoszą cenę jednostkową o 20-30%.
Przy wyborze bramy roletowej warto zwrócić uwagę na rodzaj profili aluminiowe profile wypełnione pianką oferują zdecydowanie lepszą izolację termiczną niż PVC, choć ważą odpowiednio więcej. Współczynnik U dla rolek aluminiowych waha się między 1,0 a 1,5 W/(m²·K), podczas gdy PVC osiąga gorsze wyniki rzędu 1,8-2,2 W/(m²·K). Różnica ma znaczenie zwłaszcza w garażach ocieplonych, gdzie mostki termiczne generowane przez cienki pancerz wpływają na bilans energetyczny całego budynku.
System automatyki dla bram uchylnych i roletowych bazuje na silnikach 24 V DC o poborze mocy 150-250 W. Siła potrzebna do podniesienia standardowego skrzydła mieści się w granicach 250 N, natomiast dla wersji powyżej 4000 mm szerokości wzrasta do 350 N. W praktyce oznacza to, że elektryczne otwieranie zużywa mniej energii niż standardowa żarówka, a awaria zasilania nie blokuje możliwości manualnej obsługi dzięki sprzęgłu awaryjnemu.
Porównanie parametrów bram uchylnych i roletowych
| Parametr | Bramy uchylne | Bramy roletowe |
|---|---|---|
| Szerokość max | 4500 mm | 4000 mm |
| Wysokość max | 2800 mm | 3000 mm |
| Grubość ramy | 50 mm | 35 mm (pancerz) |
| Wymagany luz przed | 400-500 mm | 0 mm |
| Siła otwierania | ≤250 N (standard), ≤350 N (duże) | ≤200 N |
Kiedy unikać bram uchylnych i roletowych
Brama uchylna nie sprawdzi się tam, gdzie przed garażem parkujesz samochód lub masz ograniczoną przestrzeń manewrową wysuwane skrzydło blokuje przejazd. Roletowa natomiast przestaje być optymalna w regionach o silnych wiatrach przekraczających 100 km/h, gdzie cienki pancerz może ulec deformacji podczas gwałtownych podmuchów. W takich warunkach segmentowa brama z grubszymi panelami zapewnia lepszą odporność na obciążenia dynamiczne.
Renowacyjne bramy garażowe wymiary i specyfikacja
Bramy renowacyjne projektuje się z myślą o modernizacji istniejących obiektów, gdzie wymiana całej ramy wokół otworu byłaby nieuzasadniona ekonomicznie lub technicznie niemożliwa. System -type montuje się bezpośrednio w istniejący otwór, wykorzystując istniejące ościeżnice jako podstawę konstrukcji. Grubość ramy tego typu wynosi 45 mm, co pozwala na osiągnięcie przyzwoitej izolacji termicznej przy minimalnym naruszeniu istniejącej zabudowy.
Zakres wymiarów dla bram renowacyjnych pokrywa się z segmentowymi szerokość 2000-5000 mm, wysokość 2000-3000 mm, z tym samym stopniowaniem co 100 mm. Różnica tkwi w mechanizmie mocowania i możliwościach dopasowania do niestandardowych kształtów otworów, które często spotyka się w budynkach z lat 70. i 80., gdzie tolerancje wymiarowe były znacznie luźniejsze niż obecnie. Renowacyjne systemy oferują regulowane prowadnice, co umożliwia kompensację odchyleń pionowych i poziomych starych ścian bez konieczności ich skuwania czy progowania.
Współczynnik izolacji termicznej w bramach renowacyjnych osiąga wartości zbliżone do segmentowych, ponieważ budowa paneli pozostaje identyczna różnica polega jedynie na systemie montażu. Typowy U-value dla tego typu bram mieści się w przedziale 0,7-1,1 W/(m²·K) w zależności od grubości izolacji i rodzaju wypełnienia. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na uszczelnienie styku bramy z istniejącą ościeżnicą to tam najczęściej powstają mostki termiczne w modernizowanych obiektach.
Wykończenie powierzchni bram renowacyjnych obejmuje farby proszkowe nakładane na stal, aluminium anodowane oraz tworzywa PVC w pełnej gamie kolorów RAL. Dla budynków objętych ochroną konserwatorską producenci oferują wykończenia imitujące strukturę drewna lub tradycyjne panele gładkie w kolorach historycznych. Wybór powłoki wpływa nie tylko na estetykę, lecz także na trwałość anodowane aluminium wykazuje odporność na korozję zbliżoną do stali ocynkowanej, podczas gdy PVC wymaga okresowej konserwacji.
Gwarancja mechaniczna na bramy renowacyjne wynosi standardowo 5 lat na części ruchome i sprężyny, natomiast komponenty elektryczne i automatyka objęte są 2-letnią ochroną. Warunki gwarancji wymagają regularnego przeglądu co 12 miesięcy przez autoryzowanego installatora to zapis często pomijany przez inwestorów, którzy następnie ponoszą koszty napraw mimo pozornego posiadania dokumentu gwarancyjnego.
Parametry techniczne renowacyjnych bram garażowych
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres szerokości | 2000-5000 mm (co 100 mm) |
| Zakres wysokości | 2000-3000 mm (co 100 mm) |
| Grubość ramy | 45 mm |
| Grubość panelu | 40-45 mm |
| U-value | 0,7-1,1 W/(m²·K) |
| Maksymalna waga panelu | do 80 kg |
| Wymagany luz nad otworem | min. 150 mm |
Sytuacje, w których renowacyjne bramy garażowe nie spełniają oczekiwań
Gdy istniejące ościeżnice są poważnie uszkodzone przez wilgoć lub korozję, montaż bramy renowacyjnej na nich staje się ryzykowny każde odkształcenie starej ramy przenosi się na nowe skrzydło, powodując zacieranie i nierównomierne zużycie rolek. W takich przypadkach jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest całkowity demontaż i instalacja nowej ramy w trybie segmentowym. Ponadto, gdy otwór ma wymiary znacząco odbiegające od standardowych na przykład 3800 mm szerokości przy wysokości 2400 mm renowacyjne bramy mogą wymagać dodatkowych modyfikacji, które wydłużają czas realizacji i podnoszą koszty.
Wymiary otworu a wymiary bramy jak czytać tabelę wymiarów
Podstawowa zasada przy doborze bramy garażowej brzmi: wymiary otworu nie są równe wymiarom skrzydła. Od szerokości otworu należy odjąć podwójną grubość ramy, aby otrzymać szerokość przetworu światła. Podobnie wysokość przetworu to wysokość otworu minus wysokość ramy. Dla bram segmentowych i renowacyjnych z ramą 45 mm oznacza to, że otwór 2500 mm szerokości zapewni przetwór około 2410 mm po zamontowaniu ościeżnic.
W praktyce inwestorzy często zapominają o tej różnicy i zamawiają bramę dopasowaną do wymiarów otworu bez uwzględnienia ramy. Skutkuje to koniecznością zwrotu towaru lub kosztownymi przeróbkami, które w przypadku bram produkowanych na zamówienie mogą pochłonąć 15-20% wartości całego zestawu. Warto zawsze poprosić dystrybutora o schemat montażowy z wyraźnie zaznaczonymi luzami wymiarowymi przed finalizacją zamówienia.
Dla bram uchylnych i roletowych różnica ta jest mniejsza, ponieważ rama ma grubość 50 mm i montuje się ją zazwyczaj od wewnętrznej strony otworu, nie zmniejszając fizycznej szerokości przejazdu. Przy otworze 2600 mm przetwór pozostaje bliski 2580-2590 mm, co w zupełności wystarcza dla samochodów osobowych. W przypadku vanów i SUV-ów o szerokości przekraczającej 1900 mm zaleca się jednak zostawienie minimum 100 mm zapasu po obu stronach na komfortowe manewrowanie.
Normy budowlane, w tym Eurocode 1 dotyczący obciążeń wiatrem, nakładają dodatkowe wymagania na sztywność nadproża nad otworem garażowym. Przy bramach szerokości powyżej 3500 mm konieczne jest sprawdzenie, czy istniejące nadproże przeniesie obciążenia dynamiczne generowane przez silny wiatr bez ugięcia przekraczającego 1/500 rozpiętości. W razie wątpliwości warto zlecić ekspertyzę konstrukcyjną przed zamówieniem ciężkiej bramy segmentowej z grubszymi panelami.
Przykładowe przeliczenie wymiarów dla bramy segmentowej
| Wymiar otworu | Grubość ramy | Szerokość przetworu | Wysokość przetworu |
|---|---|---|---|
| 2500 × 2250 mm | 45 mm | 2410 mm | 2205 mm |
| 3000 × 2500 mm | 45 mm | 2910 mm | 2455 mm |
| 4000 × 2750 mm | 45 mm | 3910 mm | 2705 mm |
Automatyka i napędy wpływ na dobór wymiarów
Silniki do bram garażowych pracujące na napięciu 24 V DC oferują moc od 150 do 250 W w zależności od wielkości skrzydła. Dla bram do 3000 mm szerokości wystarczy mniejszy motor z momentem obrotowym rzędu 50 Nm, podczas gdy wrota 4500-5000 mm wymagają jednostek 80-100 Nm. Dobór napędu pod kątem mocy ma znaczenie nie tylko dla szybkości otwierania, lecz także dla trwałości niedoszacowany silnik będzie pracował na granicy możliwości, co skraca jego żywotność i generuje nadmierny hałas.
Współczesne napędy garażowe integrują się z systemami smart home poprzez protokoły radiowe 433 MHz lub nowoczesne standardy Zigbee i Z-Wave. Pozwala to na sterowanie bramą za pomocą smartfona, integrację z czujnikami wiatru automatycznie zamykającymi wrota podczas burzy, czy synchronizację z oświetleniem zewnętrznym. Przy planowaniu instalacji warto uwzględnić okablowanie do czujników bezpieczeństwa fotokomórki muszą być zamontowane na wysokości nie przekraczającej 150 mm nad podłogą, aby wykryć przeszkodę zanim dziecko lub zwierzę znajdzie się w świetle otworu.
Siła otwierania manualnego ogranicza się do 250 N dla standardowych rozmiarów, co oznacza, że osoba o przeciętnej kondycji fizycznej bez problemu podniesie skrzydło. Dla bram powyżej 4500 mm lub zainstalowanych w regionach o silnych podmuchach wiatru producenci zalecają jednak napęd elektryczny jako jedyne rozsądne rozwiązanie ręczne operowanie tak dużym płatem staje się uciążliwe i potencjalnie niebezpieczne.
Porównanie napędów według mocy i zakresu zastosowania
| Model silnika | Moc | Moment obrotowy | Zakres szerokości bramy |
|---|---|---|---|
| Lite 150 | 150 W | 50 Nm | do 2500 mm |
| Standard 200 | 200 W | 70 Nm | 2500-4000 mm |
| Heavy 250 | 250 W | 100 Nm | 4000-5000 mm |
Producent gwarantuje 2 lata na elementy elektroniczne napędu, natomiast mechaniczne części skrzyni biegów objęte są 5-letnią ochroną w standardzie. Warunkiem utrzymania gwarancji jest stosowanie wyłącznie oryginalnych akcesoriów i regularne smarowanie elementów ruchomych zgodnie z instrukcją. Próby samodzielnych modyfikacji lub instalacji komponentów zewnętrznych skutkują natychmiastowym unieważnieniem dokumentu gwarancyjnego.
Wybierając bramę garażową o konkretnych wymiarach, warto równolegle planować system automatyki. Wymiana silnika na mocniejszy model po latach użytkowania często wymaga zmiany wsporników i okablowania, co generuje dodatkowe koszty. Lepiej od razu zainwestować w jednostkę z zapasem mocy, która zapewni płynną pracę przez dekady bez konieczności modernizacji.
Kierując się podanymi zakresami wymiarów oraz parametrami technicznymi, inwestorzy mogą precyzyjnie dopasować bramę do swojego otworu bez ponoszenia kosztów związanych z przeróbkami czy zwrotami. Tabela wymiarów bram garażowych Wiśniowski pokazuje, że nawet nietypowe przestrzenie mieszczą się w ofercie standardowej, o ile uwzględni się luzy montażowe i specyfikę wybranego typu konstrukcji.
Tabela wymiarów bram garażowych Wiśniowski najczęściej zadawane pytania
Jakie są standardowe wymiary bram garażowych Wiśniowski?
Standardowe wymiary bram garażowych Wiśniowski obejmują szerokość od 2000 mm do 5000 mm (w skokach co 100 mm) oraz wysokość od 2000 mm do 3000 mm (również co 100 mm). Producent oferuje różne rodzaje bram: segmentowe, renowacyjne, uchylne, roletowe i rozwierne, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta poprzez opcje wymiarów niestandardowych.
Jak obliczyć wymiary otworu wjazdowego bramy Wiśniowski?
Obliczenie wymiarów otworu wjazdowego wymaga odjęcia grubości ramy od wymiarów całkowitych. Szerokość otworu wynosi: szerokość całkowita minus 2 razy grubość ramy (45 mm dla bram segmentowych i renowacyjnych, 50 mm dla uchylnych i roletowych). Wysokość otworu to: wysokość całkowita minus wysokość ramy. Warto pamiętać, że grubość paneli wynosi 40 mm (segmentowe), 45 mm (uchylne) lub 35 mm (roletowe).
Jakie są wymagane przestrzenie montażowe dla bram segmentowych Wiśniowski?
Przy instalacji bram segmentowych Wiśniowski należy zapewnić minimalny prześwit nad otworem wynoszący co najmniej 150 mm na elementy prowadzące i sprężyny. Dodatkowo wymagane jest minimum 100 mm przestrzeni bocznej z każdej strony na zamontowanie okuć i prowadnic. Odpowiednie przygotowanie przestrzeni montażowej jest kluczowe dla prawidłowego działania i bezpieczeństwa użytkowania bramy.
Jaka jest izolacyjność termiczna bram garażowych Wiśniowski?
Współczynnik przenikania ciepła (U-value) bram garażowych Wiśniowski wynosi od 0,5 do 1,2 W/(m²·K) w zależności od modelu i wybranego wariantu izolacji. Najlepsze parametry izolacyjne osiągają bramy segmentowe z wypełnieniem poliuretanowym, natomiast modele podstawowe oferują wartości w wyższym zakresie. Dobra izolacja termiczna przekłada się na niższe koszty ogrzewania garażu i lepszy komfort użytkowania.
Czy bramy garażowe Wiśniowski są przystosowane do automatyki?
Tak, wszystkie modele bram garażowych Wiśniowski są kompatybilne z systemami automatyki. Producent zaleca stosowanie silników 24 V DC o poborze mocy 150-250 W, które są kompatybilne z większością systemów Smart-Home. Siła otwierania dla standardowych rozmiarów wynosi do 250 N, natomiast dla bram o wymiarach przekraczających standardowe wartości siła ta może sięgać do 350 N. Na komponenty elektryczne i automatykę producent udziela 2-letniej gwarancji.
Jaka jest waga i wykończenie bram garażowych Wiśniowski?
Waga bram garażowych Wiśniowski zależy od materiału wykonania: stalowe ważą około 12 kg/m², aluminiowe około 6 kg/m², a PVC około 5 kg/m². Maksymalna waga pojedynczego panelu dla bram segmentowych może sięgać 80 kg. Wykończenie obejmuje malowaną proszkowo stal, anodowane aluminium lub PVC w standardowych kolorach palety RAL. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję na części mechaniczne.